JUser: :_load: Не може да бъде зареден потребител с номер: 911
Сряда, 01 Април 2015 13:51

В Царево се проведе масов крос посветен на предстоящите Великденски празници

Оценете
(3 гласа)

В Царево се проведе масов крос за деца и младежи посветен на предстоящите Великденски празници. Стартът на кроса бе даден в 12:00 часа пред сградата на община Царево, а маршрута на участниците мина по ул.Хан Аспарух, ул.Н.Вапцаров, ул.Хр.Ботев и финал отново пред сградата на общината.

В него участие взеха ученици от СОУ „Н.Й.Вапцаров” гр.Царево, разделени на възрастови групи, момчита и момичета. От 5 до 7 клас победители при момчетата са: I място Кирчо Михайлов, II място Ивелин Енчев и III място Даниел Костурков. При момичетата победителки са: I място Тони Маврова, II място Станислава Желязкова и III място Стелиана Милкова. При учениците от 8 - 12 клас победители при момчетата са: I място Кирил Стайков, II място Златко Митев и III място Желязко Костадинов. При момичетата на I място се класира Теодора Кирова, aII място зае Милена Янева.

Кметът на Община Царево поздрави участницитe в кроса и награди победителите с купи, медали, грамоти и награди. Всички останали участници получиха грамоти.